شرکت اپل قطعی ایرپادها را تایید کرد

    •••••  ﺳﻪشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۵:۱۹ کد مطلب : 99288/a   

شرکت اپل با عرضه آیفون 7 و 7 پلاس و حذف جک هدفون سه راهکار برای گوش دادن به موسیقی در اختیار کاربران خود قرار داده است: استفاده از هدفون‌های بی سیمی که این شرکت به تازگی تولید کرده است، استفاده از یک آداپتور تبدیل جک هدفون به پورت لاتینینگ یا استفاده از هدفون‌های لایتنینگ که در بسته بندی آیفون های امسال قرار گرفته اند. در هر حال به نظر می‌رسد که ایرپادهای لایتنینگ جدید اپل دچار قطعی می‌شوند و این اولین گزارش ها درباره مشکلات استاندارد جدید اپل است.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، به نظر می‌رسد که به دلیل یک قطعی نرم افزاری، با گذشت چند دقیقه پس از متصل کردن ایرپادهای لایتنینگ به گوشی، کنترل های صدای این ایرپادها از کار می‌افتند. با وجود اینکه محتوای صوتی انتخابی هم چنان پخش می‌شود، کلیدهای کنترل کار نمی کنند به این معنی که نمی‌توانید بدون لمس کردن گوشی و تنها با استفاده از ایرپادهای خود به تماس‌های دریافتی پاسخ دهید، میزان صدا را تنظیم کنید، سیری را فعال کرده یا موسیقی در حال پخش را کنترل کنید.

 

هنوز به طور دقیق مشخص نیست که چه چیزی موجب این قطعی شده است. با توجه به اینکه این قطعی‌ها به صورت رندم و متناوب اتفاق می‌افتند، به نظر نمی‌رسد به جز جدا کردن و وصل کردن مجدد هدفون، راه حلی برای این مشکل وجود داشته باشد.

 

در هر حال خبر نسبتا خوب این است که شرکت اپل از بروز این مشکلات و قطعی‌ها با خبر است و سخنگوی این شرکت اعلام کرده است که این قطعی‌ها در یک بروزرسانی جدید بطرف خواهند شد.


تابناک نوشت : در هر حال هیچ اطلاعاتی درباره زمان عرضه این بروزرسانی ارایه نشده است و تا آن زمان کاربرانی که با این مشکل مواجه می‌شوند به عنوان یک راه حل موقت تنها می‌توانند هدفون را از دستگاه جدا کرده و مجدد آن را متصل کنند.