رایزنی برای حضور "لاریجانی" یا "قالیباف" به جای "رضایی"

    •••••  یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ — ۱۱:۵۲ کد مطلب : 9932/a   

عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی از رایزنی برای حضور "علی لاریجانی" یا "محمدباقر قالیباف" به جای "محسن رضایی" در جبهه ایستادگی ایران اسلامی خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران ، حسن بیادی عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی در گفت‌وگو با  تسنیم، با اشاره به رایزنی جبهه متبوعش با علی لاریجانی، اظهار داشت: با توجه به بازگشت "محسن رضایی" به سپاه پاسداران و عدم فعالیت سیاسی وی، جبهه ایستادگی به دنبال فرد جایگزین است که امکان پشتیبانی معنوی از ما(جبهه ایستادگی) را داشته باشد.
وی افزود: پس از بررسی‌های صورت گرفته به دو گزینه "علی لاریجانی" و "محمدباقر قالیباف" رسیدیم که البته رایزنی و دیدارهایی در این خصوص با علی لاریجانی انجام دادیم، اما هنوز به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم.
عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی تأکید کرد: البته هنوز در این باره به نتیجه‌ای نرسیدیم و فعلاً در حال ادامه رایزنی‌ها هستیم.
بیادی در پاسخ به این سؤال که آیا با قالیباف هم مذاکراتی انجام دادید؟ گفت: فعلاً مذاکراتی با وی انجام‌ نشده و این موضوع فقط در حد پیشنهاد مطرح‌ شده است.
وی از تشکیل کمیته‌های تخصصی جبهه ایستادگی خبر داد و گفت: اسامی کمیته‌ها از طریق سخنگو اعلام خواهد شد.
عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی در پایان با اشاره به برنامه‌های جبهه متبوعش برای انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: جبهه برنامه‌های گسترده‌ای را در سطح ملی در انتخابات‌های پیش رو دارد که انشاءالله اجرایی خواهد شد.