تمجید عجیب رسانه قطری از رقیب کفاشیان در انتخابات شورای فیفا

    •••••  پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ — ۱۲:۳۱ کد مطلب : 99564/a   

روزنامه الوطن قطر در مقاله‌ای به تمجید فراوان از نامزد این کشور در انتخابات شورای فیفا پرداخت و او را لایق این سمت دانست.

 

به گزارش تحلیل ایران، انتخابات سه عضو آسیایی شورای اجرایی فیفا ششم مهرماه سال جاری با حضور همه اعضای کنفدراسیون فوتبال آسیا در شهر گوای هندوستان برگزار خواهد شد.


روزنامه الوطن قطر در مقاله‌ای به تعریف و تمجید سعود المهندی، نامزد این کشور در انتخابات شورای فیفا پرداخت و او را لایق‌ترین فرد در میان کاندیداهای آسیایی معرفی کرد.

 

در مقاله روزنامه الوطن قطر با تیتر «حمایت عربی و آسیایی از سعود المهندی» آمده است: المهندی از بابت حمایت‌های گسترده عربی و آسیایی بابت نامزدی انتخابات شورای فیفا خرسند است و بیشترین شانس را در میان نامزدها به خاطر برخورداری از تجارب بزرگ دارد. المهندی سوابق زیادی در سمت‌های ریاست و نظارت بر تورنمنت‌های بین‌المللی و سیستم‌های کنترلی فوتبال دارد و به همین خاطر با حمایت‌های گسترده‌ای در انتخابات شورای اجرایی فیفا روبه‌رو شده است.

 

روزنامه قطری در ادامه با اشاره به تلاش افرادی جهت محرومیت المهندی توسط کمیته اخلاق فیفا به خاطر عدم پذیرش درخواست این کمیته جهت پاسخ دادن به پرسش‌هایی نوشته است: المهندی با قدرت از خود دفاع می‌کند و اطمینان دارد که می‌تواند خدمات بسیار زیادی به فوتبال آسیا و جهان از طریق عضویت در شورای اجرایی فیفا ارائه دهد.

 

الوطن در خاتمه از حمایت فدراسیون‌های فوتبال فلسطین و عراق از المهندی خبر داد که امیدوار هستند با انتخاب او در شورای اجرایی فیفا بتوانند محرومیت برگزاری دیدارهای خانگی بین المللی را رفع کنند.

 

تسنیم نوشت:کمیته اخلاق فیفا دو ماه قبل در حکم توصیه‌ای خواهان محرومیت 2.5 ساله سعود المهندی از فعالیت در عرصه فوتبال به دلیل عدم شرکت در جلسات بازجویی شده بود.

 

در انتخابات شورای اجرایی فیفا علی کفاشیان هم نامزد شده است.