موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/153940 :کد

پیام سردار قاآنی به هنیه:

برادران شهید العاروری کابوس رژیم کودک‌کش صهیونیستی خواهند شد

  یکشنبه ۱۷ دی ۱۴۰۲ — ۰۹:۴۸
تعداد بازدید : ۸۹   
 تحلیل ایران -برادران شهید العاروری کابوس رژیم کودک‌کش صهیونیستی خواهند شد

فرمانده نیروی قدس سپاه طی پیامی به اسماعیل هنیه تاکید کرد: جهان شاهد خواهد بود که برادران شهید العاروری چگونه به کابوس رژیم کودک‌کش صهیونیستی تبدیل خواهند شد.

به گزارش تحلیل ایران، سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه طی پیامی به اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس، شهادت صالح العاروری در بیروت توسط رژیم صهیونیستی را تبریک و تسلیت گفت.

 

پیام سردار قاآنی به هنیه: برادران شهید العاروری کابوس رژیم کودک‌کش صهیونیستی خواهند شد

فرمانده نیروی قدس سپاه طی پیامی به اسماعیل هنیه تاکید کرد: جهان شاهد خواهد بود که برادران شهید العاروری چگونه به کابوس رژیم کودک‌کش صهیونیستی تبدیل خواهند شد.

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه طی پیامی به اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس، شهادت صالح العاروری در بیروت توسط رژیم صهیونیستی را تبریک و تسلیت گفت.

 

بیشتر بخوانید

بازخوانی انگیزه های رژیم صهیونیستی از ترور صالح العاروری

 

سردار قاآنی در این پیام ضمن اعلام تبریک و تسلیت سپاه پاسداران به جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی و دیگر گروهای فلسطینی در پی شهادت شیخ صالح العاروری، تاکید کرد: دشمن و صهیونیستها می خواهند با ترور رهبران مقاومت از شکست سنگین خود در غزه و کرانه باختری بکاهند.

 

وی افزود: شهید العاروری در حالی به شهادت رسید که عرصه بر دشمن در کرانه باختری تنگ شده است. این برادر شهید در کارنامه درخشان خود طوفان الاقصی، انتفاضه اول و دوم و انتفاضه قدس را دارد.

 

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به شکست‌های میدانی رژیم صهیونیستی در فلسطین ادامه داد: جهان شاهد خواهد بود که برادران شهید العاروری چگونه به کابوس رژیم کودک‌کش صهیونیستی تبدیل خواهند شد.

 

به گزارش تسنیم، دوشنبه شب 12 دی ماه در جنوب بیروت منطقه ضاحیه در محله المشرفیه، آپارتمان محل استقرار چند تن از رهبران و فرماندهان حماس در لبنان به وسیله 3 موشک پهپاد اسرائیلی مورد حمله قرار گرفت و در این میان 7 نفر شهید و حدود 18 نفر زخمی شدند.

 

در این حمله، «صالح العاروری»، معاون دفتر سیاسی حماس به همراه 2 چهره دیگر از واحدهای نظامی حماس یعنی سمیر فندی (ابوعامر) و عزام الاقرع از فرماندهان شاخه نظامی حماس از گردان های القسام و 4 نفر دیگر از نیروهای حماس به شهادت رسیدند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :