موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/154174 :کد

سردار حاجی‌زاده

محل مورد اصابت در «اربیل» یک دژ مستحکم جاسوسی و تروریستی بود

  ﺳﻪشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۲ — ۲۱:۴۱
تعداد بازدید : ۱۲۵   
 تحلیل ایران -محل مورد اصابت در «اربیل» یک دژ مستحکم جاسوسی و تروریستی بود

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: در نتیجه حمله شب گذشته به اربیل هم تجهیزات پیشرفته‌ای که دو طبقه زیر زمین بود منهدم شد و هم عناصری که باید به هلاکت می‌رسیدند، به هلاکت رسیدند.

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، سردار امیر علی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه درباره عملیات موشکی شب گذشته، اظهار داشت: در هفته های اخیر شاهد چند جنایت بودیم که در یکی از آنها جمع کثیری از هموطنانمان در کرمان توسط گروه‌های تکفیری به خاک و‌ خون کشیده شدند و طبیعتا این حادثه باید پاسخ داده می‌شد. 

 

سردار حاجی زاده ادامه داد: در کنار این شاهد بودیم رژیم صهیونیستی به واسطه فشارهایی که در غزه تحمل می‌کند اقداماتی را در سوریه انجام داد و دوتن از پاسداران را به شهادت رساند و باید انتقام خون این شهدا گرفته می‌شد. 

 

فرمانده نیروی هوافضای سپاه ادامه داد: در همین رابطه نقطه‌ای در اقلیم کردستان عراق شناسایی شد که در ظاهر یک ویلا است اما همانطور که پس از حملات مشخص شد، یک دژ مستحکم بتنی بود که از این‌ محل برای جاسوسی و هدایت عملیات‌های ویژه تروریستی استفاده می‌شد.

 

وی گفت: البته این یکی از نقاط مورد استفاده دشمن بود و در صد روز گذشته این چهارمین مقر دشمن است که توسط عزیزان جبهه مقاومت و ما مورد اصابت قرار گرفته است. 

سردار حاجی زاده تصریح کرد: در نتیجه حمله شب گذشته این محل از بین رفت و هم تجهیزات پیشرفته‌ای که دو طبقه زیر زمین بود منهدم شد و هم عناصری که باید به هلاکت می‌رسیدند، به هلاکت رسیدند. 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :