موضوعات ‌مرتبط: ورزشی کشتی

a/156831 :کد

استقلال در خطر از دست دادن صدر!

پرسپولیس محتاج برد گربه سیاهش شد

  جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ — ۰۹:۴۰
تعداد بازدید : ۷۱   
 تحلیل ایران -پرسپولیس محتاج برد گربه سیاهش شد

رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور امروز جمعه ۲۴ فروردین با انجام ۸ دیدار وارد هفته بیست و سوم می شود که مصاف تیم های بالا و پایین جدول با رقبا می تواند معادلات را برهم بزند.

 

به گزارش تحلیل ایران، هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال امروز جمعه ۲۴ فروردین با انجام ۸ دیدار برگزار خواهد شد که رویارویی تیم‌های بالا و پایین جدولی با حریفان از حساسیت بالایی برخوردار است. در ادامه و به ترتیب ساعت برگزاری مسابقات را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

 

تراکتور - ذوب آهن

 

تراکتور در سومین بازی خانگی متوالی خود امروز رو در روی ذوب آهنی قرار خواهد گرفت که در نیم فصل دوم تنها دو امتیاز کسب کرده و ضعیف‌ترین تیم در نیم فصل دوم به شمار می‌رود. شاگردان «پاکو خمز» که در دو دیدار گذشته خود در ورزشگاه یادگار امام برابر تیم‌های سپاهان و آلومینیوم نتوانسته بودند به پیروزی برسند به دنبال کسب ۳ امتیاز این بازی هستند.

 

تراکتور با ۴۰ امتیاز در رده سوم و ذوب آهن با ۲۷ امتیاز در مکان نهم جدول قرار گرفته‌اند. دیدار رفت دو تیم با برتری یک بر صفر شاگردان محمد ربیعی خاتمه یافته است و حال آنها برای خروج از بحران به دنبال اولین پیروزی خود در نیم فصل دوم هستند. همچنین پس از دیدار هفته گذشته با شمس آذر ربیعی دو بار از سمت خود کناره‌گیری کرد که هر دو بار با مخالفت هیأت مدیره باشگاه همراه شد. این بازی از ساعت ۱۷ برگزار می‌شود.

 

شمس آذر - فولاد

 

تیم شمس آذر پس از پیروزی هفته گذشته برابر ذوب آهن به دنبال دومین پیروزی متوالی خود و این بار در ورزشگاه خودی است. شمس آذر با ۲۸ امتیاز در مکان هشتم و فولاد با ۲۱ امتیاز در مکان سیزدهم ایستاده است. دیدار رفت دو تیم با برتری یک بر صفر به سود شمس آذر خاتمه یافت. مدیران فولاد پس از انتخاب عبدالله ویسی به عنوان سرمربی جدید تیم خود به دنبال تغییر و تحول در کسب نتایج هستند تا بتوانند در پایان فصل جایگاه خوبی را به خود اختصاص دهند. این بازی از ساعت ۱۷ و در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین برگزار خواهد شد.

 

پرسپولیس محتاج برد گربه سیاهش شد/ استقلال در خطر از دست دادن صدر!

 

مس رفسنجان - پیکان

 

تیم فوتبال پیکان پس از کسب نتایج خوب خود در هفته‌های اخیر از قعر جدول فاصله گرفته و شاگردان رضا عنایتی پس از ملوان، سپاهان و استقلال خوزستان به دنبال کسب چهارمین پیروزی خود در ۵ دیدار اخیر است. تیم مس هنوز با محرم نویدکیا در نیم فصل دوم شکستی را تجربه نکرده است و با توجه به جایگاه دو تیم در جدول که مس با ۲۶ و پیکان با ۲۳ امتیاز در رده‌های دهم و یازدهم جدول قرار گرفته‌اند، این بازی از حساسیت بالایی برای هر دو تیم برخوردار است.

 

بازی رفت دو تیم با برتری یک بر صفر مسی‌ها به پایان رسید و حالا شاگردان عنایتی فرصت جبران نتیجه دیدار رفت را خواهند داشت. همچنین در ۷ دیدار اخیر این دو تیم پیکان موفق به شکست مس نشده و کسب ۳ پیروزی برای مس و ۴ تساوی دستاورد رو به رو شدن این دو تیم با هم بوده است. این بازی از ساعت ۱۷:۳۰ و در ورزشگاه شهدای مس برگزار خواهد شد.

 

سپاهان - نساجی

 

از دیدار دو تیم سپاهان و نساجی باید به عنوان مصاف دو تیم بحران زده در رقابت‌های لیگ برتر نام برد. هر دو تیم شرایط خوبی را در هفته‌های اخیر لیگ برتر تجربه نکرده‌اند. سپاهان با ۳۸ امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به تیم‌های بالانشین در رده چهارم جدول قرار دارد و برای بقا در میان مدعیان قهرمانی در این فصل پس از شکست دور از انتظار هفته گذشته برابر صنعت نفت آبادان باید نساجی را در خانه شکست دهد. از طرفی تیم نساجی بازی خانگی خود برابر ملوان را با شکست پشت سر گذاشت و با توجه به پیروزی نفت آبادان این تیم یک رده در جدول سقوط کرد و با قرارگیری در جایگاه شانزدهم به ضعیف‌ترین نتیجه خود در این فصل دست یافت.

 

نساجی در دیدار رفت توانست سپاهان را با نتیجه یک بر یک متوقف کند اما در بازی برگشت به مراتب کار سخت‌تری خواهد داشت و شاگردان ساکت الهامی برای افزایش امیدهای خود برای بقا در لیگ برتر باید از این بازی دست پُر خارج شوند. آریا یوسفی و محمد دانشگر دو غایب قطعی سپاهان برای این بازی هستند اما سایر نفرات مشکلی برای همراهی تیم خود ندارند. نساجی تاکنون تنها یک بار برابر سپاهان به پیروزی رسیده است که این بازی به تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ و در ورزشگاه نقش جهان اصفهان بر می‌گردد و حالا نساجی چی ها به دنبال تکرار این پیروزی شیرین در خانه حریف هستند. این بازی از ساعت ۱۷:۵۰ برگزار می‌شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :