موضوعات ‌مرتبط: ورزشی کشتی

a/156843 :کد

کشتی آزاد قهرمانی آسیا

ابوذری و وفایی‌پور برنز گرفتند، اطری پنجم شد

  جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ — ۱۷:۳۱
تعداد بازدید : ۶۵   
 تحلیل ایران -ابوذری و وفایی‌پور برنز گرفتند، اطری پنجم شد

ملی‌پوش ۷۴ و ۹۲ کیلوگرم کشورمان در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا به مدال برنز دست یافتند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از فارس، مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا در 5 وزن دوم و در فینال و رده‌بندی به میزبانی بیشکک قرقیزستان پیگیری شد. 

 

نتایج ملی‌پوشان کشورمان به شرح زیر است: 

* در وزن 61 کیلوگرم رضا اطری در دور نخست با نتیجه 4 بر 4 از سد کایسی تانابه از ژاپن گذشت وی در دور بعد با نتیجه 5 بر صفر جمشید شریف اف از تاجیکستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل تایربک ژولماشبک اولو دارنده مدال برنز جهان و قهرمان آسیا از قرقیزستان در حالی که تا ثانیه‌های پایانی برنده بود با نتیجه 11 بر 7 مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. اطری در این دیدار با کوم چولری از کره شمالی سرشاخ شد که با نتیجه 11 بر صفر شکست خورد و به مدال نرسید.

 

* در وزن 74 کیلوگرم حسین اب

وذری در دور اول با نتیجه 10 بر صفر ظفربک اوتاخانوف دارنده مدال نقره آسیا از ازبکستان را شکست داد. وی در دور دوم با نتیجه 12 بر 1یونگ نام سو از کره شمالی را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. ابوذری در این مرحله مقابل کوتا تاکاهاشی دارنده مدال برنز زیر 23 سال جهان با نتیجه 4 بر 2 مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با تالگات از قزاقستان مبارزه کرد که با نتیجه 5 بر 2 پیروز شد و برنز گرفت.

 

* در وزن 86 کیلوگرم هادی وفایی پور در دور اول با نتیجه 10 بر صفر ینگ ووتی ازکامبوج را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه 3 بر 1 مغلوب عظمت دولتبیکوف دارنده مدال برنز جهان از قزاقستان شد. وفایی پور در دیدار رده بندی به مصاف لی پیلونگ از چین رفت و با برتری 10 بر صفر برنز گرفت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :