موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/156923 :کد

اسرائیل:

به دنبال تشدید تنش با ایران نیستیم

  دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ — ۰۶:۰۴
تعداد بازدید : ۶۶   
 تحلیل ایران -به دنبال تشدید تنش با ایران نیستیم

یک مقام دولت آمریکا یکشنبه شب گفت،اسرائیل به اطلاع واشنگتن رسانده که به دنبال تشدید تنش با ایران نیست.

به گزارش تحلیل ایران اسرائیل به آمریکا اعلام کرده که به دنبال تشدید تنش قابل توجه با ایران نیست.

 

به گزارش «خبرگزاری فرانسه» یک مقام دولت آمریکا یکشنبه شب به وقت تهران با بیان این موضوع گفت:«جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا به وضوح به نخست وزیر اسرائیل گفته است که باید به دقت در مورد خطرات تشدید تنش تفکر شود.»

 

در تحولی دیگر، به دنبال پاسخ اخیر ایران به حمله تروریستی رژیم اسرائیل به ساختمان کنسولی در دمشق، سران گروه «جی-7» یکشنبه شب بیانیه ضد ایرانی صادر کردند.

سران گروه هفت پس از یک تماس ویدیویی اعلام کردند:«ما حمله مستقیم و بی‌سابقه ایران به اسرائیل را به صراحت محکوم می‌کنیم. ایران صدها پهپاد و موشک به سمت اسرائیل شلیک کرد.»

 به دنبال حمله تروریستی اخیر اسرائیل به ساختمان کنسولی ایران در دمشق و شهادت چند تن از شهروندان ایرانی، ایران اعلام کرده بود که به این اقدام تل آویو پاسخ خواهد داد. 

 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نخستین ساعت بامداد امروز (یکشنبه ۲۶ فروردین ماه) اعلام کرد که دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان بخشی از تنبیه آن رژیم نامشروع و جنایتکار طی عملیات «وعده صادق» با رمز مقدس «یا رسول الله (ص)» با موفقیت اهدافی را در سرزمین‌های اشغالی با ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار دادند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :