موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/156937 :کد

کابینه جنگ رژیم صهیونیستی بار دیگر

کابینه جنگ رژیم صهیونیستی بار دیگر درباره ایران تشکیل جلسه داد

  دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ — ۱۶:۱۵
تعداد بازدید : ۹۵   
 تحلیل ایران -کابینه جنگ رژیم صهیونیستی بار دیگر درباره ایران تشکیل جلسه داد

پس از بی‌نتیجه ماندن جلسه کابینه جنگ رژیم صهیونیستی درباره نحوه پاسخگویی به اقدام تنبیهی ایران، این کابینه نیز هم‌اکنون در حال برگزاری جلسه دوم درباره حمله ایران است.

به گزارش تحلیل ایران ، در حالیکه جلسه چند ساعته شب گذشته (یکشنبه) کابینه جنگ رژیم صهیونیستی درباره نحوه پاسخگویی به اقدام تنبیهی ایران بدون نتیجه پاسخ یافت، اعضای این کابینه امروز (دوشنبه) مجدداً نشستی را در خصوص این موضوع برگزار کرده‌اند.

 

دو مقام ارشد رژیم صهیونیستی به شبکه «سی ان ان» گفتند، وزرای کابینه در جلسه امروز خود در حال بحث درخصوص زمان و گستره پاسخگویی به حمله ایران هستند.

 

از زمان اجرای «وعده صادق» جمهوری اسلامی و پاسخ نظامی قانونی ایران به رژیم صهیونیستی، متحدان غربی تل‌آویو این رژیم را دعوت به خویشتنداری کرده‌اند و جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا نیز تأکید کرد که در هیچ تهاجمی علیه ایران مشارکت نخواهد کرد.

 

طبق گزارش سی ان ان، کابینه جنگ رژیم صهیونیستی در جلسه خود همچنان گزینه‌های دیپلماتیک به امید منزوی کردن جمهوری اسلامی در صحنه جهانی را نیز مورد بررسی قرار می‌دهد.

دو مقام اسرائیلی همچنین به سی ان ان گفتند که بنی گانتز عضو کلیدی کابینه جنگ اسرائیل همچنان خواستار پاسخگویی سریع‌تر به حمله ایران شده است.

یکی از این منابع اسرائیلی گفته است که گانتز بر این باور است که هرچه پاسخ به حمله ایران، با تأخیر صورت گیرد، جلب حمایت جامعه بین‌الملل دشوارتر خواهد بود.

جمهوری اسلامی ایران به تل‌آویو هشدار داده است که اقدام تنبیهی ایران تمام شده است و اگر رژیم صهیونیستی اقدام نسنجیده‌ای مرتکب شود، با پاسخ قاطعانه‌تر و سخت‌تر خواهد بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :