موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/159228 :کد

تحلیل ایران گزارش می‌دهد ؛

حزب‌‌الله لبنان ۳ پایگاه نظامی اسرائیل را در هم کوبید

  پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ — ۱۹:۰۷
تعداد بازدید : ۳۳   
 تحلیل ایران -حزب‌‌الله لبنان ۳ پایگاه نظامی اسرائیل را در هم کوبید

حزب‌الله لبنان امروز در ادامه عملیات‌های راکتی و موشکی علیه مقرهای ارتش رژیم صهیونیستی، سه پایگاه نظامی اسرائیلی و چند شهرک اشغالی را در هم کوبید.

به گزارش تحلیل ایران ؛ حزب‌الله لبنان امروز در ادامه عملیات‌های خود علیه رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی علاوه بر هدف قراردادن چندین شهرک اشغالی، اعلام کرد که تجهیزات جاسوسی اسرائیل در پایگاه الراهب را با سلاح مناسب منهدم کرده است.

حزب‌الله لبنان همچنین اعلام کرد که مبارزان مقاومت اسلامی امروز مقر فرمانده گردان السهل وابسته به تیپ 769 ارتش اشغالگر را در پایگاه بیت‌ هیلل با کاتیوشا و موشک فلق هدف قرار داده است.

ساعاتی پیش از این نیز حزب‌الله لبنان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که در حمایت از مردم مقاوم فلسطین در نوار غزه و پشتیبانی از مقاومت شریف آنها و در چارچوب پاسخ به حمله تروریستی رژیم صهیونیستی در کفر دجال، مقر فرمانده لشکر 91 ارتش رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده است. این مقر در پایگاه نظامی ایلیت قرار داشت.

از سوی دیگر، رسانه‌های اسرائیلی با تایید موج جدید حملات راکتی حزب‌الله لبنان از صبح امروز به سوی شهرک‌های اشغالی و دو پایگاه نظامی رژیم صهیونیستی از وقوع آتش‌سوزی مهیب در حد فاصل میان کریات شمونا و بیت هیلل و دشت الحوله به دلیل اصابت 5 راکت به این منطقه خبر دادند و تصاویر آن در شبکه‌های اجتماعی در حال بازنشر است. 

برخی منابع نیز از قطع برق شهرک صهیونیست‌نشین کریات شمونا و آتش‌سوزی در شهرک متولا و به صدا در آمدن آژیرهای هشدار در منطقه الجلیل بویژه در شهرک‌های اشغالی بیت هیلل، کفار گلعادی، کفار یووال، متولا، المناره، معیان باروخ، مرگلیوت و مسکاف عام خبر دادند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :