موضوعات ‌مرتبط: ورزشی کشتی

a/159865 :کد

تحلیل ایران گزارش می‌دهد ؛

جدال نفس‌گیر گرایی و اسماعیلی در بوداپست برای دوبنده ملی

  شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ — ۲۰:۴۰
تعداد بازدید : ۳۶   
 تحلیل ایران -جدال نفس‌گیر گرایی و اسماعیلی در بوداپست برای دوبنده ملی

ملی‌پوش کشتی فرنگی کشورمان برای رسیدن به دوبنده ملی در المپیک فردا روی تشک می‌روند.

به گزارش تحلیل ایران ، مسابقات کشتی فرنگی رنکینگ جهانی فردا در اوزان 55، 67، 72، 77، 82، 87 و 97 کیلوگرم پیگیری خواهد شد که در 2 وزن 67 و 77 کیلوگرم تکلیف دوبنده المپیک مشخص می‌شود‌. 

در وزن 67 کیلوگرم محمدرضا گرایی توانست با کسب مدال برنز جهان سهمیه المپیک را کسب کند اما طبق چرخه انتخابی همراه با سعید اسماعیلی راهی مجارستان شده تا تکلیف این وزن در المپیک پاریس مشخص شود. 

شرایط انتخابی وزن 67 کیلوگرم: (آقایان محمدرضا گرایی و سعید اسماعیلی) به شرح زیر است:

1. هر کشتی گیری که مدال طلا کسب کند، ملی پوش این وزن خواهد بود. 

2. در صورتی که گرایی مدال نقره و اسماعیلی مدال برنز بگیرند، طبق چرخه انتخابی تیم ملی، گرایی ملی پوش این وزن خواهد شد درحالت عکس، برنده یک رقابت رو در رو، ملی پوش را تعیین می کند. 

3. در صورتی که هر دو کشتی گیر مدال برنز بگیرند، گرایی به یک پیروزی و اسماعیلی به دو پیروزی در رقابت رو در رو نیاز دارند.

4. در صورتی که اسماعیلی موفق به پیروزی بر گرایی شود و به مدال نقره برسد و گرایی نیز صاحب مدال برنز شود، پس از 30 دقیقه یک کشتی بین این دو برگزار و نفر برنده ملی پوش این وزن خواهد شد. 

5. در صورتی که اسماعیلی مدال کسب کند و گرایی مدال نگیرد، اسماعیلی ملی پوش این وزن خواهد شد.

قرعه وزن 67 کیلوگرم به شرح زیر است:

در وزن 67 کیلوگرم که 13 شرکت کننده دارد، محمدرضا گرایی که در بالای جدول حضور دارد در دور نخست با سلیمان نصر از تونس مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده سیلا از فرانسه و جونی ختسوریانی از گرجستان می رود.

سعید اسماعیلی دیگر نماینده کشورمان که در پایین جدول حضور دارد، در دور اول با نستور آلمانزا از شیلی کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف والنتین پتیک از مولداوی می رود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :