موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/160167 :کد

تحلیل ایران گزارش می‌دهد ؛

عملیات جدید حزب الله لبنان علیه ۲ پایگاه دیگر اسرائیل

  شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ — ۱۶:۳۵
تعداد بازدید : ۲۶   
 تحلیل ایران -عملیات جدید حزب الله لبنان علیه ۲ پایگاه دیگر اسرائیل

حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌های جداگانه اعلام کرد که دو پایگاه دیگر اسرائیل را هدف حملات خود قرار داده است.

به گزارش تحلیل ایران ، حزب‌الله لبنان امروز شنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که در حمله پهپادی امروز به مقر فرماندهی ارتش رژیم صهیونیستی بخشی از پایگاه تخریب و منجر به آتش‌سوزی و کشته و زخمی شدن تعدادی از نظامیان رژیم صهیونیستی شده است.

 

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه خود اعلام کرد که در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در نوار غزه و حمایت از مقاومت شجاع و شرافتمند آن و در واکنش به تجاوز و ترور رژیم اسرائیل در شهرک جویا، رزمندگان حزب الله با چندین بهپاد انتحاری پایگاه "خربه ماعر" را که مقر گردان‌های توپخانه‌ای لشکر غربی ارتش رژیم اسرائیل بود، هدف قرار داده است.

 

در این بیانیه آمده که مقر فرماندهی و محل استقرار نظامیان و افسران رژیم صهیونیستی هدف حمله پهپادها قرار گرفته و بخشی از پایگاه تخریب و آتش گرفته که منجر به زخمی شدن و هلاکت تعدادی از نظامیان رژیم صهیونیستی شده است.

 

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه دیگر خود اعلام کرد که رزمندگان مقاومت، امروز تجمعات نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را در پایگاه «حدب یارون» با موشک هدایت شونده هدف قرار داده و تلفاتی بر رژیم اسرائیل وارد کرده است.

 

مقاومت اسلامی لبنان دیروز طی عملیات‌های جداگانه 9 پایگاه نظامی رژیم اسرائیل را هدف قرار داد که منجر به انهدام تجهیزات جاسوسی رژیم در دو پایگاه "مسکاف عام" و "جل الدیر" شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :