موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/160180 :کد

پزشکیان:

به دنبال قدرت نیستم/ صدای فرودستان خواهم بود

  شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ — ۲۱:۲۷
تعداد بازدید : ۴۱   
 تحلیل ایران -به دنبال قدرت نیستم/ صدای فرودستان خواهم بود

بهارستان- کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه به دنبال قدرت و ورود به قدرت نیست گفت: در صورت پیروزی در انتخابات قول می‌دهم صدای شما بی‌صدایان باشم.

به گزارش تحلیل ایران ، مسعود پزشکیان عصر شنبه با حضور در استادیوم قائم نسیم شهر در جمع مردم بهارستان اظهار کرد: در صورت پیروزی در انتخابات قول می‌دهم صدای شما بی صدایان باشم.

 

پزشکیان خطاب به عوامل اجتماعی تأثیرگذار بر سلامت گفت: ما دین را پذیرفتیم تا در مقابل زورگویان بایستیم و مقابله کنیم، حضرت علی ما را به تقوا دعوت کرده، اگر متقی باشیم دنبال دنیا راه نمی‌افتیم، و اگر در این دنیا چیزی از ما گرفتند نباید تأسف بخوریم، آیا اگر به سخنان علی (ع) عمل می‌کردیم، وضعیت کشور چنین بود.

 

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با مرور سوابق مدیریتی خود، گفت: وقتی به دنبال مقام و پست باشیم باید آنگونه حرف بزنیم که قدرتمندان نرنجند، اما وقتی متقی باشیم می‌توانیم حق را بگوییم، من دنبال قدرت نیستم، دنبال این نیستم که وارد قدرت شوم تا اطرافیان و دوستان و بستگانم به لفت و لیس برسند.

 

وی عنوان کرد: اگر به ریاست جمهوری انتخاب شوم، می‌ایستم و صدای اقوام خواهم بود، صدای کارگران خواهم بود، صدای دختران و زنان خواهم بود، صدای فرودستان و حاشیه‌نشینان خواهم بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :