موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/160232 :کد

تحلیل ایران گزارش می‌دهد ؛

آوار شدن ساختمان در غزه بر سر نظامیان صهیونیست؛

  یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ — ۱۸:۰۱
تعداد بازدید : ۲۲   
 تحلیل ایران -آوار شدن ساختمان در غزه بر سر نظامیان صهیونیست؛

منابع صهیونیستی خبر دادند که یک ساختمان بر روی سربازان اسرائیلی در غزه خراب شده و ارتش این رژیم، به هلاکت یک نفر و زخمی شدن شماری از آنان، اعتراف کرده است.

به گزارش تحلیل ایران ، منابع خبری اسرائیلی از یک «حادثه امنیتی» در نوار غزه خبر دادند که در پی آن، یک بالگرد نظامی در محل حادثه فرود آمد و چند سرباز زخمی را از این منطقه خارج کرد.

وبگاه «حدشوت بزمان» خبر داد که یک ساختمان بر روی سربازان اسرائیلی در غزه خراب شده که در پی آن، تا این لحظه یک نظامی صهیونیست به هلاکت رسیده است.

منابع اسرائیلی هنوز درباره علت فرو ریختن این ساختمان و تعداد افرادی که در این حادثه زخمی شده‌اند، مطلبی منتشر نکرده‌اند

نیروهای مقاومت فلسطین معمولا برخی از ساختمانها را در غزه و رفح بمب‌گذاری کرده‌اند و به محض ورود نظامیان اسرائیلی آن را منفجر می‌کنند. همین مسئله باعث تلفات بسیاری در میان صهیونیستها شده است.

روز گذشته نیز، «دانیل هاگاری» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد که هشت نفر از نظامیان این رژیم در «رفح» به هلاکت رسیدند. این افراد در جریان انفجار یک نفربر در درگیریهای رفح، کشته شدند.

«یوسی یهوشع» خبرنگار نظامی روزنامه یدیعوت آحارونوت خبر داد که این نظامیان، بر اثر انفجار یک بسته انفجاری جان خود را از دست داده‌اند. ظاهرا این نفربر در نزدیکی اردوگاه آوارگان «تل السلطان» منهدم شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :