موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/160244 :کد

تحلیل ایران گزارش می‌دهد ؛

تداوم حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه همزمان با عید قربان

  یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ — ۲۱:۳۹
تعداد بازدید : ۳۸   
 تحلیل ایران -تداوم حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه همزمان با عید قربان

منابع خبری امروز (یکشنبه) در دویست و پنجاه و چهارمین روز جنگ علیه نوار غزه و در روز عید قربان، از تداوم حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به بخش‌های مختلف این منطقه و شهادت چند فلسطینی دیگر خبر دادند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از فلسطین الیوم، حملات رژیم صهیونیستی امروز علی رغم فرارسیدن عید سعید قربان به مناطق مختلف نوار غزه ادامه یافت و جنگنده‌های رژیم صهیونیستی دقایقی پیش خانه‌ای را در اردوگاه «البریج» در مرکز نوار غزه بمباران کردند.

 

بر پایه این گزارش، در این جنایت جدید دست‌کم هفت نفر شهید و چند تن مجروح شدند.

 

ارتش رژیم اشغالگر همچنین چند خانه را در منطقه «المغراقه» در مرکز نوار غزه بمباران کرد.

 

در بمباران اشغالگران که منطقه «المواصی» شمال رفح در جنوب نوار غزه را هدف قرار داد، چند فلسطینی شهید شدند.

 

بمب افکن‌های رژیم صهیونیستی همچنین تجمعی از شهروندان فلسطینی را در محله «الشجاعیه» در شرق شهر غزه بمباران کردند که منجر به شهادت چند شهروند فلسطینی و زخمی شدن تعدادی دیگر شد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، با گذشت بیش از هشت ماه از آغاز تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

 

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و تحمیل قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

 

رژیم اشغالگر این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از بیش از هشت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :