موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/160276 :کد

تحلیل ایران گزارش می‌دهد ؛

شهادت و زخمی شدن ۸۳ فلسطینی دیگر در نوار غزه/ شمار شهدا به ۳۷ هزار

  دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ — ۱۷:۲۸
تعداد بازدید : ۲۵   
 تحلیل ایران -شهادت و زخمی شدن ۸۳ فلسطینی دیگر در نوار غزه/ شمار شهدا به ۳۷ هزار

وزارت بهداشت غزه امروز (دوشنبه) از شهادت و زخمی شدن ۸۳ فلسطینی دیگر در جریان جنایات ۲۴ ساعت گذشته رژیم صهیونیستی در این منطقه خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از شبکه فلسطین الیوم، وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت گذشته در ۲۵۵ روز از حمله به ساکنان غزه ، دو جنایت جدید در مناطق مختلف نوار غزه انجام داد که منجر به شهادت ۱۰ نفر و زخمی شدن ۷۳ نفر دیگر شد.

 

این وزارتخانه افزود: با احتساب این آمار جدید، شمار شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر (۱۵ مهرماه) تا به امروز به ۳۷ هزار و ۳۴۷ نفر افزایش یافته است.

 

وزارت بهداشت فلسطین همچنین آخرین آمار مجروحان این جنایات را ۸۵ هزار و ۳۷۲ نفر اعلام کرد.

 

این وزارتخانه اضافه کرد که پیکر شماری از شهدا زیر آوار مانده و برخی دیگر نیز در کنار جاده‌ها رها شده‌اند که به دلیل تجاوزهای مستمر صهیونیست‌ها، نهادهای امدادرسان قادر به انتقال آنها نیستند.

 

به گزارش تحلیل ایران ، با گذشت ۹ ماه از آغاز تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود. رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و تحمیل قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

 

رژیم اشغالگر این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از بیش از هشت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادار کند و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :